• Aina -30-70% ovh:sta


Tietoa meistä

Helsinki Outlet info

Tatti 17 00760 Helsinki

Asiakaspalautteet ym. yhteydenotot

info@helsinkioutlet.fi

Järjestyksenvalvonta

(löytötavarat ja järjestyksenvalvonta)
Securitas: +358 40 619 5259
outlet.helsinki@securitas.fi

Liiketilatiedustelut

Oletko kiinnostunut Outletin liiketilan vuokrauksesta? Ota yhteyttä: info@helsinkioutlet.fi.

Center Director

Johanna Haltia
johanna@helsinkioutlet.fi

Facility Manager

Vesa Turunen
vesa@helsinkioutlet.fi

Commercial Director

Hanna Kauste
hanna@helsinkioutlet.fi

Retail Marketing Manager

Jenny Hollmén
jenny@helsinkioutlet.fi

Omnichannel Retail Specialist

Anna Sandvik
anna@helsinkioutlet.fi 

eCom Assistant

Sofia Oksaharju
sofia@helsinkioutlet.fi

 

Brändien yhteystiedot

Nordic Beauty Concept X Lumene

hkioutlet@nordicbeautyimport.com
+358 50 303 5544

 

Käytämme evästeitä. Lue lisää.